Facebook Telefon 02/638 15 0 14 Mail office@saprem.sk

Kdo jsme?

Do roku 2008 jsme prodávali a montovali světlovody od jiných výrobců. Získali jsme mnoho zkušeností, díky kterým můžeme zákazníkům navrhnout ideální řešení pro jejich potřeby. Každý zákazník má jiné potřeby, které tyto dnes už konkureční světlovody neuměli splnit.

Od deelera k výrobci

Rozhodli jsme se přijít na trh s vlastním řešením, které bude odpovídat našim podmínkám a rozdílným požadavkům zákazníků. Podařilo se nám vytvořit originální systém, s vyšší kvalitou a rozumnou cenou.

Na vývoji jsme spolupracovali se světově uznávanými specialisty v oboru denního světla. Výsledky jsme si ověřovali v unikátním zařízení (takzvaná umělá obloha) na Bratislavském ústavu SAV.

Nesmím zapomenout na konzultace se střechaři a architekty, které měli velký vliv na výsledný tvar a použité materiály.

Co je na světlovodech SUNWAY také unikátní?

SUNWAY je první světlovod se čtvercovým difuzérem SUNWAY CUBE s nejlepšími tepelně-izolačními vlastnostmi. Také je prvním světlovodem vyrobeným a zkonstruovaným na Slovensku.

Celkové řešení světlovodů Sunway Vám umožňuje maximální přizpůsobivost atypickým a náročným designovým požadavkům. Zároveň splňuje nejpřísnější bezpečnostní a zdravotní standardy Evropské unie.