Facebook Telefon 02/638 15 0 14 Mail office@saprem.sk

Vybíráte světlovod?
Nevíte jaký světlovod je pro Vás vhodný?

- Chcete se vyvarovat běžných chyb při výběru světlovodů?
- Chcete vědět za jakých podmínek je vhodné použít světlovod?
- Chcete vědět jaké druhy světlovodů jsou na trhu, jejich klady a zápory?
- Chcete zjistit vhodnou velikost světlovodu a jeho umístění?
- Stavíte nízkoenergetický nebo pasivní dům a nevíte zda je světlovod vhodný i pro Vás?

Pomůžeme Vám získat odpovědi.

Stáhněte si e-book “7 věcí, které by jste měli vědet před výběrem světlovodu”. V tomto e-booku se snažím upozornit na možné chyby, které se při výběru světlovodu, jako zdroje denního světla stávají.

Chcete si zvýšit komfort bydlení a vyvarovat se chyb?

Rodinné domy mají mnoho podob. Je jedno, jestli máte moderní dům, klasický, nízkoenergetický nebo pasivní. Je jedno zda je Váš dům zděný nebo dřevostavba. Jejich společným znakem jsou okna.

Ale ty se nedají dát všude. V domech jsou i místnosti, kam se denní světlo nedá standardně přivést. Mohou to být chodby, koupelny, šatníky, schodiště nebo kuchyně.

Nejkomfortnějším řešením jak přivést denní světlo do těchto místností jsou světlovody.

Jak se ale zorientovat v nabídce?

Jak zjistit, jaké druhy světlovodů jsou na trhu a které si vybrat? Jaký světlovod je pro Vás nejvhodnější, aby Vaše investice nebyla vyhozenými penězi?

Odpovědi na tyto otázky najdete v tomto e-booku


Vysvětluji v něm rozdíly mezi jednotlivými druhy světlovodů, výběr správné velikosti, jejich správné umístění a hlavně, na co si dát pozor při jejich výběru.

E-book je objektivní průvodce výběrem světlovodů. E-book Vám pomůže rychle se zorientovat v nabídce na našem trhu. Nemusíte tak pracně hledat Váš ideální světlovod. Pohodlně si najděte ideální specifikaci světlovodu dle Vašich potřeb a dozvíte se nejčastější chyby při výběru světlovodu, kterých by jste se měli vyvarovat.

3 důvody proč by jste si měli tenhle E-book stáhnout

Důvod číslo 1: Najdete v něm informace, které Vám pomohou vyvarovat se nejčastějších chyb při výběru světlovodu a pomůže Vám zorientovat se v nabídce světlovodů na našem trhu.

Důvod číslo 2: Vytvořil jsem pro Vás seriál s případovými studiemi některých zákazníků a rozeberu jednotlivé možnosti použití světlovodů více do hloubky. Jsou to informace, na které se nás zákazníci nejčastěji ptají. Teď jsem se rozhodl je poskytout i Vám, aby jste se vyvarovali častým a někdy i fatálním chybám.

Důvod číslo 3: Je to zdarma

Doporučuji si e-book pročíst. Je to zdarma. Takže neváhejte a stáhněte si e-book teď hned. Stačí když zadáte Vaši emailovou adresu. Pošlu Vám email s linkem na stáhnoutí e-booku. E-book je ve formě pdf.


Nemusíte mít žádné obavy. Váš email nikomu neprodám. Váš e-mail nebude spamován a ani jinak zneužit. Vaše údaje podléhají zákonu o ochraně osobních údajů. Jestliže se rozhodnete odhlásit, můžete tak kdykoliv učinit kliknutím na odkaz ve kterémkoliv emailu.

- Marek Popeliš
Ředitel společnosti